Titanomachy - Battle Of The Titans
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

cerere aderare

In jos

cerere aderare Empty cerere aderare

Mesaj  loca Mar Aug 10, 2010 6:44 pm

Numele din joc:loca
Locatia din joc (exprimate in coordonate):-13/200
Populatia:7009
Numarul de orase:7
Stilul de joc:def si off
Experienta de joc:din feb 2010
Esti atacat de cineva, daca da de cine:nu sunt atacat
Alianta in care vrei sa devii membru:titanss

Aliante curenta si motivul pentru care o parasesti:titans-f
De ce crezi ca te-am lua la noi? (laudata-te putin aici):am ceva experienta si as putea contribui si eu la victoria finala
Sunt membri de-ai nostri vecini cu tine, daca da care? :in apropierea mea nu e nimeni din alianta dar sunt cei din confederatii cu voi (titanii,titans-o)
Orice altceva ce ne-ar putea ajuta sa luam o decizie:motivul pt care vreau sa intru in alianta voastra este faptul ca voi sunteti o mare familie si imi doresc sa fac si eu parte din aceasta familie.un membru al aliantei voastre(basic)mi-a facut propunrea da e intra in alianta facuta de el intr-un moment dificil pt mine si mi-a facut in mare bine.dupa iesirea lui din alianta cei care au ramas sefi nu prea se mai ocupa de alianta si de aceea imi dor5esc sa vin in alianta voastra pt a putea ajuta si eu pe altii la randul meu.sper sa ma primiti si pe mine la voi.astept in raspuns de la voi

O sa discutam despre aplicatia ta si o sa luam o decizie. S-ar putea sa iti mai punem intrebari asa ca te rugam sa raspunzi cat mai bine la ele.

P.S.: Nu te astepta sa te ascunzi la noi !

Varsta: 24
Localizare: Arad




loca
Vizitator


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum